Apartmán Churáňov

4+kk 120 m2 se 3 ložnicemi pro 6-8 osob

Náš velký apartmán, který Vás na první pohled zaujme svým velkoryse řešeným prostorem otevřeným do prvního patra, s průhledovým krbem ve středu místnosti, jenž přímo vyzývá ke společnému setkávání. Z obytného prostoru vejdete přímo na terasu s krásným výhledem přes údolí na okolní kopce. Apartmán je ideální pro velkou rodinu nebo pro dvě rodiny s dětmi. Je orientován jihozápadně, takže si sluníčka užijete dlouho do večera. Pokud ale nechcete, zatáhnete žaluzie a máte hned stín.

Lůžka

V přízemí najdete 1 ložnici se 2 samostatnými lůžky, hned naproti je toaleta a koupelna, takže je ideální pro starší ročníky, kterým se nechce moc do schodů :-).
V patře je situována manželská ložnice s dvojlůžkem a dětskou postýlkou a hned vedle ní také 1 menší ložnice se 2 samostatnými lůžky.
Na obytné galerii rozkládací pohovka o velikosti 140x200 cm a knihovna. Skvělé místo na hry či lenošení, ale také možnost rozšíření kapacity pro spaní dětí.

Vybavení

Velká terasa na jižní straně domu se zahradním nábytkem, elektrickým grilem a slunečníkem, kde můžete sedět do pozdních večerních hodin a užívat si dech beroucího západu slunce nad kopcem Popelná.

Apartmám Churáňov se nachází v horním domě a sousedí s naším zázemím. Vše je ale plně odděleno včetně vchodů a my se zde vyskytujeme velmi málo, takže Vám budeme k dispozici zejména na telefonu.

Galérie