Apartmán Churáňov

4+kk 120 m2 pro 4–6 osob (s možností dalších 2 osob na galerii)

Apartmán Churáňov je možné propojit s apartmánem Boubín v jeden až pro 12 osob.

Přízemí

Náš největší apartmán, který zaujme svým velkoryse řešeným obytným prostorem otevřeným do prvního patra a vonící dřevem. Obytný prostor je velký 40 m2 s průhledovým krbem ve středu místnosti, kuchyňským a jídelním koutem. Vybavení je dělané tak, aby plně vyhovovalo Vašim potřebám. Jídelní stůl s lavicí, kam se vejde až 8 lidí. Plně vybavená kuchyň: elektrická varná deska, digestoř, rychlovarná konvice, lednice, mrazák, elektrická a mikrovlnná trouba, myčka, pákové Espresso a nezbytná vinotéka, aby vaše vína byla vždy správně vychlazená. Sedací souprava, LCD TV, DVD přehrávač. Z obytného prostoru vyjdete na jižní straně domu na rozlehlou terasu se zahradním nábytkem i slunečníkem, kde můžete sedět do pozdních večerních hodin a užívat si dech beroucího západu slunce nad kopcem Popelná.

V přízemí dále najdete 1 samostatnou ložnici se 2 lůžky a úložnými prostory vhodnou i pro starší generaci. Nemusí nikam po schodech a koupelnu se sprchovým koutem, pračkou a odděleným WC mají hned naproti. Po celém přízemí domu je podlahové topení.

1.patro

1 ložnice s manželskou postelí a dětskou postýlkou, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky a úložnými prostory. Menší koupelna s vanou, která však nabízí při relaxaci krásný výhled na hvězdy. WC je součástí koupelny.

Obytná galerie 20 m2 s rozkládací pohovkou – lůžko pro 2 osoby o velikosti 140X200cm umožňuje zvětšení kapacity apartmánu a možnost ubytovat až dvě čtyřčlenné rodiny nebo větší skupiny lidí.

Galérie